MODUS light.highbay.LED MEGA 182W 22700lm/3000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGAL4M3PCNV1/4202
KOD VÝR.:MEGAL4M3PCNV1/4200ND
EAN.:8596099020736
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 25 ks |
| EAN | 8711500727510 |
| Weight | 0.171 kg |
| Length | 1213.60 |
| Diameter | 26 |
| Energy efficiency label | B |
| Others | |
| Emergency gear | ne |
| Chromaticity | 160 K |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp | Fluorescent tube |
| Lamp shape | T8 |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 27 |
| Transport length | 1215 |
| Transport width | 27 |
| Tube diameter | 28 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Colour | Yellow |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1580 lm |
| Power | 36 W |
| EOC | 871150072751040 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500727527 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHL36/16 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500727527 | box | 11 | pcs |
| GPC | 928048501605 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500727510 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGAL4M3PCNV1/4202
KOD VÝR.:MEGAL4M3PCNV1/4200ND
EAN.:8596099020736
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN625/N1
KOD VÝR.:FIT4000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080686
KOD KRAT.:PHISL2620704.5W27KN
KOD VÝR.:871869975578200
EAN.:8718699755782
KOD KRAT.:MOTELX4000M3/DALI
KOD VÝR.:TELX4000M3/DALI
EAN.:8596099062866
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved