SOLIGHT voltage tester .28 AC 12-230V DC 12-250V
KOD KRAT.:SIV22
KOD VÝR.:V22
EAN.:8595092106157
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500642981 |
| Weight | 0.11 kg |
| Length | 600 |
| Packaging | 25 ks |
| Diameter | 26 |
| Energy efficiency label | A+ |
| Others | |
| Emergency gear | ne |
| Chromaticity | 170 K |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp | Fluorescent tube |
| Lamp shape | T8 |
| přepravní rozměr cm | 60.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 27 |
| Transport length | 605 |
| Transport width | 27 |
| Tube diameter | 28 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Colour | zelená |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1778.00 lm |
| Power | 18 W |
| EAN | 8711500642981 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871150064298140 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHL18/17 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 928048001705 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500642998 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8711500612397 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500642998 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:SIV22
KOD VÝR.:V22
EAN.:8595092106157
KOD KRAT.:MOPHD5000M3PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD5000M3PC/S/DALI
EAN.:8596099083069
KOD KRAT.:MOPL7000L2W3DALI
KOD VÝR.:PL7000L2W3DALI
EAN.:8596099001094
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved