MASTER SDW-T 100W/825 PG12-1 1SL/12
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
| Výrobce: | |
| Product family | MASTER Eco |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500264626 |
| Weight | 0.1747 kg |
| Packaging | 25 ks |
| Length | 1213.60 |
| Diameter | 26 |
| Energy efficiency label | A |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Emergency gear | ne |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp | Fluorescent tube |
| Lamp shape | T8 |
| Luminous flux | 2980 lm |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 27 |
| Transport length | 1215 |
| Transport width | 27 |
| Tube diameter | 28 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| CRI | 80-89 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Power | 32 W |
| EAN | 8711500264626 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871150026462640 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHL32/840ECO | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 927921184023 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500264633 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8711500264633 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/R1/ND
EAN.:8596099049737
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/P
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/P
EAN.:8596099003951
KOD KRAT.:MOPHD3000S4PM/S/DALI
KOD VÝR.:PHD3000S4PM/S/DALI
EAN.:8596099040277
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4ND/NZ3
KOD VÝR.:PL7000L2W4ND/NZ3
EAN.:8596099001131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved