Schneider circuit breaker iC60H 1-pole. 16A B 10kA
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500610973 |
| Weight | 0.1782 kg |
| Length | 541.6 |
| Diameter | 39 |
| Packaging | 25 ks |
| Energy efficiency label | A+ |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | |
| Lamp shape | Tubular |
| Luminous flux | 3500.00 lm |
| přepravní rozměr cm | 56.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 46 |
| Transport length | 565 |
| Transport width | 26 |
| Cap-base | 2G11 (4-pins) |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 20000 hod |
| Power | 40 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EOC | 871150061097340 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500610973 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500610980 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 08711500610980 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHDL40/840 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 927908208470 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:BES8270
KOD VÝR.:2308207550
EAN.:8595025309211
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved