Schneider ASFORA complete single controller 1/0So POLAR; bell symbol
KOD KRAT.:AMEPH1700121
KOD VÝR.:EPH1700121
EAN.:3606480525797
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Panel tunable |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554894 |
| Length | 300.0 |
| Dimensions | xxmm |
| Width | 300.0 |
| Height | 42.0 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 27-6500 K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Power | 12.0 W |
| EOC | 871951455489400 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIW8719514554894 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514554894 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003241801 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003241822 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AMEPH1700121
KOD VÝR.:EPH1700121
EAN.:3606480525797
KOD KRAT.:PHEMVGU104.992736DT#
KOD VÝR.:871869670811800
EAN.:8718696708118
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved