MODUS lighting fixture LED KX 22W 3300lm/4000 IP54 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOKX3000L4KO/NDNZ
KOD VÝR.:KX3000L4KO/NDNZ
EAN.:8596099071042
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Spot RGB |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699787134 |
| Dimensions | 58x50x50mm |
| Packaging | 9394 ks |
| Others | |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 345 lm |
| Transport height | 160 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | 70 |
| Type/Shape | PAR16 |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Reflector | ano |
| EAN | 8718699787134 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDWGU104.9/RGB | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002448422 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514372344 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOKX3000L4KO/NDNZ
KOD VÝR.:KX3000L4KO/NDNZ
EAN.:8596099071042
KOD KRAT.:MOKX5000M4KO/ND/EU
KOD VÝR.:KX5000M4KO/ND/EU
EAN.:8596099079758
KOD KRAT.:MOEPK6000RM4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK6000RM4KN/1/ND
EAN.:8596099064020
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved