TREMIS support. conduit under roofing PV 22a zinc
KOD KRAT.:HTRPV22A
KOD VÝR.:V255
EAN.:8595614704403
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Pole floor light |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554375 |
| Length | 180 |
| Dimensions | 1500x180x180mm |
| Width | 180 |
| Height | 1500.00 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 22-6500/RGB K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Luminous flux | 1080 lm |
| Transport height | 120 |
| Transport length | 190.0 |
| Transport width | 116 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| Power | 13 W |
| EOC | 871951455437500 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIW8719514554375 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514554375 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003212201 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003212222 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:HTRPV22A
KOD VÝR.:V255
EAN.:8595614704403
KOD KRAT.:MGFIB70700v2/840
KOD VÝR.:FIB70700v2-4000K
EAN.:4892657099836
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:HTRZT1.0T
KOD VÝR.:V460
EAN.:8595614707350
KOD KRAT.:HTRPV11
KOD VÝR.:V170
EAN.:8595614703505
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved