MODUS damp proof batten LED VLO 38W 4900lm/840 IP65; 120 cm
KOD KRAT.:MOVLO5000M2W4ND/NZ
KOD VÝR.:VLO5000M2W4ND/NZ
EAN.:8596099044466
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Candle filament tunable |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372061 |
| Dimensions | 113x35x35mm |
| Others | |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Transport height | 160 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | 70 |
| Type/Shape | B35 |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| EOC | 871951437206100 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514372061 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDW8719514372061 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003017621 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVLO5000M2W4ND/NZ
KOD VÝR.:VLO5000M2W4ND/NZ
EAN.:8596099044466
KOD KRAT.:MOTOP6000M4CEW/ND
KOD VÝR.:TOP6000M4CEW/ND
EAN.:8596099048266
KOD KRAT.:MONOD6000KC5W/REG
KOD VÝR.:NOD6000KC5W/REG
EAN.:8596099096496
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved