TREMIS clamp.lightning conductor to SJ 1 zinc arresting rods
KOD KRAT.:HTRSJ1
KOD VÝR.:V055
EAN.:8595614700856
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Globe filament tunable |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699786793 |
| Dimensions | 142x95x95mm |
| Others | |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 640 lm |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Transport height | 185 |
| Transport length | 105 |
| Transport width | 105 |
| Equivalent replacement | 50 W |
| KOD | PHIW8718699786793 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699786793 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514552470 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929003018322 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:HTRSJ1
KOD VÝR.:V055
EAN.:8595614700856
KOD KRAT.:PHIW8718699786816
KOD VÝR.:871869978681601
EAN.:8718699786816
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved