PHILIPS HUE-WA WHITE filam.globe G125 7W/NIL E27 2100K 550lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Globe filament tunable |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699786816 |
| Dimensions | 180x125x125mm |
| Others | |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 640 lm |
| Transport height | 225.0 |
| Transport length | 128.0 |
| Transport width | 128.0 |
| Equivalent replacement | 50 W |
| EAN | 8718699786816 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIW8718699786816 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003017922 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:OSESMG1254.5MCWF
KOD VÝR.:4058075609938
EAN.:4058075609938
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved