MODUS ceiling light LED BRS 27W 2900lm/840 IP40; opal 375mm; EU
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ Bulb dimmable |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699786038 |
| Dimensions | xxmm |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Type/Shape | A60 |
| Dimmable | Ano |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Luminous flux | 806 lm |
| EAN | 8718699786038 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIW8718699786038 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002450222 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved