EMOS lead.ext. 6-set 3m without switches. P0613C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0613
KOD VÝR.:1902060300
EAN.:8595025309563
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
|---|---|
| Transport height | 300.0 |
| Transport length | 300.0 |
| Transport width | 70 |
| Luminous flux | 180 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Power | 1.5 W |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8720169386990 |
| Dimensions | 300x70x70mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Lamp | LED |
| Volatge | 24 V |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8720169386990 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHI8720169386990 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929004659501 | pcs | 1 | pck |
KOD KRAT.:BEP0613
KOD VÝR.:1902060300
EAN.:8595025309563
KOD KRAT.:BEP19425
KOD VÝR.:1908042501
EAN.:8595025325150
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved