NORD.ALUM power supply end XTS11-1 left for GlobalTrac; gray
KOD KRAT.:DELXTS11-1
KOD VÝR.:XTS11-1
EAN.:6410014507152
| přepravní rozměr cm | 33.4 cm |
|---|---|
| Transport height | 73 |
| Transport length | 335 |
| Transport width | 335 |
| Product family | Twirly |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Lamp included | 1-10 V |
| Colour | POLAR |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696122822 |
| Dimensions | 60x290x290mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 1213.60 lm |
| Lamp | LED |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 20000 hod |
| Power | 12.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| IP rating | IP20 |
| Packaging | 10 ks |
| Weight | 0.545 kg |
KOD KRAT.:DELXTS11-1
KOD VÝR.:XTS11-1
EAN.:6410014507152
KOD KRAT.:MONV150SPMMA
KOD VÝR.:NV150SPMMA
EAN.:8595073729061
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved