PHILIPS LED reflector MR16 7W/50W GU5.3 2700K 621lm/36° NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
| přepravní rozměr cm | 33.4 cm |
|---|---|
| Product family | Twirly |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Lamp included | ano |
| typ svítidla | stropnice |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 1400 lm |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 20000 hod |
| Power | 12.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | šedá |
| IP rating | IP20 |
| Packaging | 10 ks |
| EAN | 8718696122860 |
| Weight | 0.545 kg |
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved