MODUS light panel LED Q 17W 1800lm/5700 IP40 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOQP5B600/350DIM
KOD VÝR.:QP5B600/350DIM
EAN.:8595073713831
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696169452 |
| Dimensions | xxmm |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Luminous flux | 2200 lm |
| typ svítidla | prachotěsy |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| Power | 24.0 W |
| GPC | 911401896185 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696169452 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PH8718696169452 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP5B600/350DIM
KOD VÝR.:QP5B600/350DIM
EAN.:8595073713831
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved