MODUS LLX 2x1200LED, G13, aluminium
KOD KRAT.:MOLLXL2LED1200AL
KOD VÝR.:LLXL2LED1200AL
EAN.:8595073778809
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169013674 |
| Others | |
| Dimmable | DALI |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Luminous flux | 3600 lm |
| Power | 34 W |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | G5 |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED |
| GPC | 910505102347 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169013674 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQRC132V36S/840OE35 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLXL2LED1200AL
KOD VÝR.:LLXL2LED1200AL
EAN.:8595073778809
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:OSA64210NB220
KOD VÝR.:4062172399340
EAN.:4062172399340
KOD KRAT.:OSA7507ULT
KOD VÝR.:4008321413147
EAN.:4008321413147
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved