SOLIGHT LED reflector PAR16 spot light bulb. 7W. GU10 3000K. 500lm. white 120°
KOD KRAT.:SIWZ318A-1
KOD VÝR.:WZ318A-1
EAN.:8592718019952
| Výrobce: | |
| Product family | WiZ |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169210356 |
| Dimensions | 58x50x58mm |
| Others | |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 345 lm |
| Transport height | 144 |
| Transport length | 71 |
| Transport width | 185 |
| Type/Shape | PAR16 |
| Dimmable | Ano |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Reflector | Ano |
| KOD | PHLEDW8720169210356 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8720169210356 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002448436 | pck | 3 | pck |
| EOC | 872016921035600 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:SIWZ318A-1
KOD VÝR.:WZ318A-1
EAN.:8592718019952
KOD KRAT.:MOLAB6000C4KNND/90
KOD VÝR.:LAB6000C4KN600ND/90
EAN.:8596099075682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved