| Výrobce: | |
| Product family | HF-P |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8727900863475 |
| Length | 360 |
| Dimensions | 36x3x2,2cm |
| Width | 30 |
| Height | 22 |
| Weight | 0.42 kg |
| Others | |
| Fixture class | Not applicable |
| Item category | El.ballasts& transf. |
| Item subcategory | for fluor. tubes |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Transport height | 22 |
| Transport length | 360 |
| Transport width | 30 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved