MODUS svít.panel.LED ID 50W 5800lm/830 IP20; 60x60cm kryt.nanop. ISO3 konektor
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514486447 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 18 W |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 850 lm |
| GPC | 929003577402 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951448644700 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTC8/830HO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514486447 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:PHELEDTM23W840UN
KOD VÝR.:871951431676800
EAN.:8719514316768
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved