OSRAM car headlights. H7 NIGHT BREAKER LASER 64210NL 55W 12V PX26d blister
KOD KRAT.:OSA64210NL-01B
KOD VÝR.:4062172114455
EAN.:4062172114455
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514339743 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | B |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 75000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| EAN | 8719514339743 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTM13.5W865UE | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003067102 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951433974300 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSA64210NL-01B
KOD VÝR.:4062172114455
EAN.:4062172114455
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:BEP0510
KOD VÝR.:1902051000
EAN.:8595025301116
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved