EMOS svítilna kempingová nabíjecí 350lm/260m IP44 ; zelená
KOD KRAT.:BEP2313
KOD VÝR.:1450000400
EAN.:8592920119266
| Výrobce: | |
| Product family | Master Value |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307322 |
| Energy efficiency label | F |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Type/Shape | MR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU5.3 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 621 lm |
| Reflector | 1-10 V |
| EAN | 8719514307322 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002493202 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHEMVMR167.5/92736D | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951430732200 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEP2313
KOD VÝR.:1450000400
EAN.:8592920119266
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4KNV4/600ND
KOD VÝR.:MEGAL2M4KNV4/600ND
EAN.:8596099054571
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved