Twirly 40K ceiling lamp gray 1x12W 240V
KOD KRAT.:PHI31814/87/17
KOD VÝR.:8718696122860
EAN.:8718696122860
| Výrobce: | |
| Product family | Master ExpertColor |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514333932 |
| Weight | .22 kg |
| Energy efficiency label | G |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 40000 hod |
| Power | 10.8 W |
| přepravní rozměr cm | 11.2 cm |
| Transport height | 91 |
| Transport length | 112 |
| Transport width | 112 |
| Type/Shape | AR111 |
| Beam angle | 24 st. |
| Cap-base | G53 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ano |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Lamp shape | reflektor |
| Luminous flux | 600 lm |
| Reflector | ano |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:PHI31814/87/17
KOD VÝR.:8718696122860
EAN.:8718696122860
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved