PHILIPS LED MASTER LEDtube HF 1449mm HO 26W 865 T5 OE
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86549HOOE
KOD VÝR.:871869974961300
EAN.:8718699749613
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696743379 |
| Diameter | 18.8 |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 1500.00 |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Equivalent replacement | 35 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Fluorescent tube |
| Lifespan | 60000 hod |
| Luminous flux | 2910 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T5 |
| Volatge | 120 V |
| Cap-base | G5 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 20 W |
| GPC | 929001391402 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696743379 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDT20/840HFHE | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869674337900 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696743386 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86549HOOE
KOD VÝR.:871869974961300
EAN.:8718699749613
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:DELXTS35-2
KOD VÝR.:XTS35-2
EAN.:6410014506353
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HFUO
KOD VÝR.:871951446696800
EAN.:8719514466968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved