PHILIPS LED tube MASTER HF UO 1.2m 16W/36W G13 2500lm/840 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HFUO
KOD VÝR.:871951446696800
EAN.:8719514466968
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699749552 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 60000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Equivalent replacement | 54.0 W |
| EAN | 8718699749552 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTM26/86554HOOE | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869974955200 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002352202 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HFUO
KOD VÝR.:871951446696800
EAN.:8719514466968
KOD KRAT.:PHELEDTM7/830HE#
KOD VÝR.:8720169311695
EAN.:8720169311695
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K2
KOD VÝR.:4058075692534
EAN.:4058075692534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved