MODUS lighting fixture LED ES 27W 3900lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOES4000A4BB80/44/60
KOD VÝR.:ES4000A4BB80/44/600/ND/EU
EAN.:8596099073763
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699749514 |
| Energy efficiency label | E |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 60000 hod |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Equivalent replacement | 54.0 W |
| Luminous flux | 3700 lm |
| EAN | 8718699749514 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTM26/83054HOOE | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869974951400 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002352002 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699749521 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOES4000A4BB80/44/60
KOD VÝR.:ES4000A4BB80/44/600/ND/EU
EAN.:8596099073763
KOD KRAT.:EAPL7-C10/1
KOD VÝR.:262702
EAN.:4015082627027
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved