PHILIPS HUE-WCA column light LED Calla 1x8W 806lm/RGBW IP44; black 24V
KOD KRAT.:PHIH17420/30/P7
KOD VÝR.:8718696167991
EAN.:8718696167991
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Weight | .1025 kg |
| Dimensions | 8x5000x1mm |
| Packaging | 10 ks |
| EAN | 8718696164228 |
| Length | 5000 |
| Others | |
| Chromaticity | 3500.00 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Led strip |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 164 |
| Transport length | 57 |
| Transport width | 162 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 100 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 20000 hod |
| Luminous flux | 2050 lm |
| Power | 21 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8718696233412 | box | 11 | pcs |
| GPC | 915005517101 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696164228 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIMLS21/835/5 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696233412 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929003168201 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH17420/30/P7
KOD VÝR.:8718696167991
EAN.:8718696167991
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:KK1520_KA
KOD VÝR.:1520_KA
EAN.:8595057616905
KOD KRAT.:KK6013ZNM_S
KOD VÝR.:6013 ZNM_S
EAN.:8595057627208
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved