CorePro LEDBulbND 200W E27 A95 865 FR G
KOD KRAT.:PHLEDCPA23W/CD
KOD VÝR.:871951434671000
EAN.:8719514346710
| Výrobce: | |
| Product family | CLASSIC |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699764678 |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Equivalent replacement | 200 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 3452 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A95 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 14100 hod |
| Power | 23 W |
| EAN | 8718699764678 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDA23W/CD | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002373101 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699764685 | box | 11 | pcs |
| EOC | 871869976467800 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDCPA23W/CD
KOD VÝR.:871951434671000
EAN.:8719514346710
KOD KRAT.:MO1410369001
KOD VÝR.:1410369001
EAN.:8596099026165
KOD KRAT.:PHQWT050C-366043
KOD VÝR.:871016336604399
EAN.:8710163366043
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
KOD KRAT.:PHQWT050C-366029
KOD VÝR.:871016336602999
EAN.:8710163366029
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU103.5W/830
KOD VÝR.:871869672833800
EAN.:8718696728338
KOD KRAT.:PHI8719514494626
KOD VÝR.:871951449462600
EAN.:8719514494626
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved