PHILIPS LED reflector R39 1.8W/30W E14 2700K 150lm/36° NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDR391.8/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773755
EAN.:8718699773755
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449572 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Dimmable | DimTone |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 5.90 W |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | B35 |
| Cap-base | E14 |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| EAN | 8719514449572 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003013982 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951444957200 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMFB5.9/927DT | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDR391.8/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773755
EAN.:8718699773755
KOD KRAT.:PHLEDCA7.5W/SSWC/BL
KOD VÝR.:871869977213000
EAN.:8718699772130
KOD KRAT.:PHLEDFB2.3/827
KOD VÝR.:8720169310636
EAN.:8720169310636
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved