OSRAM LED filament lamps PARATHOM P45 6W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEPFP606/827E27
KOD VÝR.:4058075590953
EAN.:4058075590953
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514347663 |
| Energy efficiency label | E |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 13.00 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 6.50 W |
KOD KRAT.:OSEPFP606/827E27
KOD VÝR.:4058075590953
EAN.:4058075590953
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved