MASTER LEDBulb ND 5.2-75W E27 840 A60 CL G UE
KOD KRAT.:PHLEDMUFA5,2/840
KOD VÝR.:872016918869300
EAN.:8720169188693
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514435896 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 1095 lm |
| Power | 5.2 W |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A70 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 50000 hod |
| EOC | 871951443589600 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514435896 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003480502 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMFA5.2/840 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDMUFA5,2/840
KOD VÝR.:872016918869300
EAN.:8720169188693
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved