MODES emergency lighting LED LOVATO-P 1x3W SA/1h. IP20 floor; U-Univ. optics
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514347144 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 100 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1521 lm |
| Power | 10.50 W |
| EAN | 8719514347144 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002026192 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDFA10.5W/827 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514347151 | pck | 4 | pcs |
| EOC | 871951434714400 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:MGLC1404CS/WW
KOD VÝR.:LC1404CS-E14-2700K
EAN.:4892657099027
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved