NIL shrink tubing 2.4mm (heated to 1.2mm) blue
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699782771 |
| Energy efficiency label | F |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 18 W |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 850 lm |
| EAN | 8718699782771 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTCO8/830UNHO | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869978277100 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002419802 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:DEN800cCWI114A3B3
KOD VÝR.:N800cCWI.114/A3.B3
KOD KRAT.:MOLLL3000RM2KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RM2KVM4ND/90
EAN.:8596099101961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved