PHILIPS HUE svít.přísluš. Perifo T-spojka EU/UK ; bílá
KOD KRAT.:PHH8720169282803
KOD VÝR.:872016928280300
EAN.:8720169282803
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309685 |
| Weight | .025 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Candle |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | B38 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 907 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8719514309685 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514309692 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929002978755 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDB7/CWF/E14 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHH8720169282803
KOD VÝR.:872016928280300
EAN.:8720169282803
KOD KRAT.:PH8719514257580
KOD VÝR.:871951425758000
EAN.:8719514257580
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved