PHILIPS LED bulb MASTER.V A60 5.9W/60W E27 2700K 806lm Dim 15Y opal
KOD KRAT.:PHLEDMVA5.9/927D
KOD VÝR.:871951434786100
EAN.:8719514347861
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449916 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 5.9 W |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| GPC | 929003527102 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951444991600 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMVA5.9/940D | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514449916 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDMVA5.9/927D
KOD VÝR.:871951434786100
EAN.:8719514347861
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved