PHILIPS LED bulb MASTER.V A60 3.4W/40W E27 2700K 470lm Dim 15Y opal
KOD KRAT.:PHLEDMVA3.4/927D
KOD VÝR.:871951435483800
EAN.:8719514354838
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449893 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 3.4 W |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.00 lm |
| GPC | 929003527002 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951444989300 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514449893 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMVA3.4/940D | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDMVA3.4/927D
KOD VÝR.:871951435483800
EAN.:8719514354838
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved