MASTER LEDBulb DT7.2-75W E27 CRI95A60CL G
KOD KRAT.:PHLEDMFA7.2/927D
KOD VÝR.:872016931099500
EAN.:8720169310995
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449756 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Dimmable | DimTone |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| GPC | 929003011182 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951444975600 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514449756 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMFA7.2/927DT | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDMFA7.2/927D
KOD VÝR.:872016931099500
EAN.:8720169310995
KOD KRAT.:EAPL7-B6/1
KOD VÝR.:262673
EAN.:4015082626730
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved