MASTER LEDBulb DT10.5-100W E27 CRI95 A60 CLG
KOD KRAT.:PHLEDMFA10.5/927D
KOD VÝR.:872016931101500
EAN.:8720169311015
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449770 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Dimmable | DimTone |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Equivalent replacement | 100 W |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 1521 lm |
| GPC | 929003011582 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951444977000 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514449770 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMFA10.5/927DT | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514449787 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDMFA10.5/927D
KOD VÝR.:872016931101500
EAN.:8720169311015
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved