PHILIPS LED 60W A60 E27 CDL FR ND 1SRT4
KOD KRAT.:PHLEDA7/865
KOD VÝR.:8720169324152
EAN.:8720169324152
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699769321 |
| Weight | .074 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 7.5 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | PHLEDA7.5/CD/BL | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001304803 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699769321 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514398764 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001304804 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699769338 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA7/865
KOD VÝR.:8720169324152
EAN.:8720169324152
KOD KRAT.:OSISLFL110/73025
KOD VÝR.:4058075552432
EAN.:4058075552432
KOD KRAT.:BEJ60130
KOD VÝR.:2521000130
EAN.:8595025325075
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved