PHILIPS LED bulb. A60 12.5W/100W E27 4000K 1521lm NonDim 15Y matt 2-pack
KOD KRAT.:PHLEDA12.5/840/2
KOD VÝR.:8718699726959
EAN.:8718699726959
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699669317 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.00 lm |
| Power | 5 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| EAN | 8718699669317 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDA5/927WGD/BL | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001351358 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869966931700 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA12.5/840/2
KOD VÝR.:8718699726959
EAN.:8718699726959
KOD KRAT.:KK1520_KA
KOD VÝR.:1520_KA
EAN.:8595057616905
KOD KRAT.:AB39563-13
KOD VÝR.:39563-13
EAN.:8595017220289
KOD KRAT.:OSISLFL110/73025
KOD VÝR.:4058075552432
EAN.:4058075552432
KOD KRAT.:BEJ60130
KOD VÝR.:2521000130
EAN.:8595025325075
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved