PHILIPS fixture CoreLine Waterproof WT120C 40S 41W/840 4000lm 50Y IP65 1200 EL1
KOD KRAT.:PHQWT120C40S/840EL1
KOD VÝR.:910500454299
EAN.:8718291854159
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514324114 |
| Weight | .038 kg |
| Dimensions | 108x60x60mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 12.0 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 146 |
| Transport length | 65.0 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 100 W |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1521 lm |
| Power | 10.50 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8719514324114 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003011701 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDA10.5/9WGDF/E27 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514324121 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHQWT120C40S/840EL1
KOD VÝR.:910500454299
EAN.:8718291854159
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved