PHILIPS HUE-WHITE kit; gate+sw. + 3xA60 9.5W/75W E27 2700K 1100lm Dim 25Y EUR
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289130
KOD VÝR.:871951428913000
EAN.:8719514289130
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 2.00 ks |
| EAN | 8718696785232 |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Sets |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| EAN | 8718696785232 | set | 12 | set |
| KOD | PHLEDHKITA60/WH/SWE | set | 12 | set |
| EAN | 08718696785249 | set | 12 | set |
| GPC | 929001821604 | pcs | 1 | set |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289130
KOD VÝR.:871951428913000
EAN.:8719514289130
KOD KRAT.:PHI8719514954328
KOD VÝR.:871951495432899
EAN.:8719514954328
KOD KRAT.:PHVSONTPIA100PLUS
KOD VÝR.:871150019230115
EAN.:8711500192301
KOD KRAT.:OSACLKMH7
KOD VÝR.:4050300876375
EAN.:4050300876375
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved