PHILIPS HUE-WA candle B39 4W 2200-6500K 320lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699726294 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Type/Shape | B39 |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| EAN | 08718699726300 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929002294401 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699726294 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDHB5.2W/AMB | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:PHL16/830ECO
KOD VÝR.:871150026857040
EAN.:8711500268570
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved