Bustan wall lantern anthracite 2x4.5W
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169350731 |
| Dimensions | 37x295x295mm |
| Others | |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Luminous flux | 1340 lm |
| přepravní rozměr cm | 35.35 cm |
| Transport height | 353.5 |
| Transport length | 60.5 |
| Transport width | 350.5 |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8720169350731 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIH8720169350731 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169350748 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929003846201 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved