OSRAM LED reflector PARATHOM PAR16 2.6W/35W GU10 2700K 230lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEPAR162.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608214
EAN.:4058075608214
| Výrobce: | |
| Product family | Hue E27 White Filament |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343009 |
| Dimensions | 150x95x95mm |
| Others | |
| Chromaticity | 2100.00 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 550 lm |
| přepravní rozměr cm | 17.6 cm |
| Transport height | 176 |
| Transport length | 100 |
| Transport width | 146 |
| GPC | 929003051901 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514343009 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDHFG7.2W/WH | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEPAR162.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608214
EAN.:4058075608214
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved