PHILIPS HUE-WA svít.směrov.LED Pillar 1x4.2W 400lm/822-865 IP20 ; černá
KOD KRAT.:PHIH8720169320710
KOD VÝR.:8720169320710
EAN.:8720169320710
| Výrobce: | |
| Product family | Hue Runner |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338326 |
| Dimensions | 107x90x110mm |
| Width | 90 |
| Height | 107 |
| Length | 110.0 |
| Others | |
| Chromaticity | 22-6500/WA K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Fixtures |
| Luminous flux | 350.0 lm |
| Transport height | 140 |
| Transport length | 140 |
| Transport width | 146 |
| Cap-base | GU10 |
| Colour | černá |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| Power | 5 W |
| KOD | PHIH8719514338326 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003045901 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514338326 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8720169320710
KOD VÝR.:8720169320710
EAN.:8720169320710
KOD KRAT.:MOI418ALUEPNZ
KOD VÝR.:I418ALU600EPNZ
EAN.:8595073721454
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved