PHILIPS HUE-WA table lamp LED Flourish 1x9.5W E27 800lm/820-65/WCA IP20; white
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
| Výrobce: | |
| Product family | Hue Signe |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514476196 |
| Length | 111 |
| Dimensions | 1458x111x111mm |
| Width | 111 |
| Height | 1458.00 |
| Diameter | 111 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 20-6500/WCA K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Luminous flux | 2550 lm |
| Power | 29 W |
| Transport height | 1508 |
| Transport length | 140 |
| Transport width | 146 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| GPC | 915005987101 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696176252 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIH8718696176252 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514476196 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:HTRZT1.0T
KOD VÝR.:V460
EAN.:8595614707350
KOD KRAT.:HTRPV11
KOD VÝR.:V170
EAN.:8595614703505
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved