PHILIPS LED tubeLED CorePro EM UO 1.2m 21.5W/36W G13 2400lm/840 30Y
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
| Výrobce: | |
| Product family | Hue Signe |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514433526 |
| Length | 111 |
| Dimensions | 1458x111,5x111,5mm |
| Width | 111 |
| Height | 1458 |
| Diameter | 111 |
| Others | |
| Colour | dub |
| Chromaticity | 20-6500/WCA K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Fixtures |
| Luminous flux | 2550 lm |
| Power | 29 W |
| Transport height | 1506 |
| Transport length | 146 |
| Transport width | 140 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8719514433526 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951443352600 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIH8719514433526 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003479701 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved