PHILIPS HUE-WA bulb A60 8.1W/75W E27 1000-20000K 1100lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364806
KOD VÝR.:872016936480600
EAN.:8720169364806
| Výrobce: | |
| Product family | Hue E27 WA |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514291119 |
| Dimensions | 110x60x60mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 8.0 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| přepravní rozměr cm | 14.0 cm |
| Transport height | 140 |
| Transport length | 72 |
| Transport width | 72 |
| Type/Shape | A60 |
| Dimmable | DMX |
| Luminous flux | 1100 lm |
| EAN | 8719514291119 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002468401 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951429111900 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDH8719514291119 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514291126 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364806
KOD VÝR.:872016936480600
EAN.:8720169364806
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved