ABB wall-mounted stove combination 400V/25A line 3 IP20; white
KOD KRAT.:AB39563-13
KOD VÝR.:39563-13
EAN.:8595017220289
| Výrobce: | |
| Product family | Hue Lucca |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696166062 |
| Weight | 2.215 kg |
| Dimensions | 770x142x142mm |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | II |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | DMX |
| přepravní rozměr cm | 84.8 cm |
| Switch | ne |
| Transport height | 848 |
| Transport length | 155 |
| Transport width | 155 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E27 |
| Colour | antracit |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| IP rating | IP44 |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 9.5 W |
| Volatge | 220-240 V |
| GPC | 915005561401 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696235096 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8718696166062 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIH17403/93/P0 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696235096 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AB39563-13
KOD VÝR.:39563-13
EAN.:8595017220289
KOD KRAT.:OSISLFL110/73025
KOD VÝR.:4058075552432
EAN.:4058075552432
KOD KRAT.:BEJ60130
KOD VÝR.:2521000130
EAN.:8595025325075
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved