SAPISELCO tape. tightening 200 x 2.5 white Code: SEL.2.205; bli=100 pcs
KOD KRAT.:SASP25200B
KOD VÝR.:SEL.2.205
EAN.:8014748300270
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | Hue |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696695203 |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Colour | Frosted |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Lamp shape | Candle |
| Type/Shape | B39 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | Ano |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| Power | 6 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 08718696695210 | pck | 4 | pcs |
| KOD | PHLEDHB6W/AMB | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696695203 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696695210 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001301401 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:SASP25200B
KOD VÝR.:SEL.2.205
EAN.:8014748300270
KOD KRAT.:PHI31815/31/16
KOD VÝR.:8718696122846
EAN.:8718696122846
KOD KRAT.:OSEVING1252.8W/824
KOD VÝR.:4058075808980
EAN.:4058075808980
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved